KATEGORİLER

Keloğlan Oyunları

Keloğlan Adımopterle Kristal Avı

Keloğlan Adımopterle Kristal Avı

Keloğlan Masalları kahramanı Keloğlan havada uçan adımopteri ile yeni bir maceraya adım atıyor. Keloğlan adımopter ile havadaki kırmızı kristallerden kaçmak ve mavi kristalleri toplayarak kısıtlı sürede en yüksek kristal puana ulaşmak üzere sizden yardım bekliyor.
Adımopterin kontrolünü klavye yön tuşları ile sağlayabilirsiniz. Adımopter ile kristal toplarken dikkatli olmasınız. Zira mavi ve kırmızı kristaller dengesiz şekilde hareket etmektedirler. Kısıtlı süre içerisinde mavi kristallerin üzerine giderek toplayın ve puanınızı yükseltin. Puanınızı düşüren kırmızı kristallerden mümkün mertebe uzak durmaya çalışın. Zaman zaman sizin daha çok puan kazanmanıza olanak sağlayacak olan hızlanma ve süre bonuslarını da almayı unutmayın.
Keloğlan Oyunları kategorisine eklediğimiz Keloğlan Adımopter İle Kristal Avında Oyunu yüklendikten sonra, öncelikle değişik hız seçeneklerine sahip adımopterinizi seçin. Sonrasında sağ alt bölümdeki OYNA butonuna tıklayarak oyuna giriş yapın. Keloğlan Macera Oyunları arasında bir adım öne çıkan bu güzel oyunda hepinize başarılar dileriz…

comments powered by Disqus